מעקות בצפון

ניתן לבקר בבית האומן במושב גבעת נילי בשבתות וחגים, בתאום מראש בטלפון 050-5202723

מעקות

הינכם מוזמנים לפנות לפסל בן ווילי בקשר טלפוני 0505202723 או באימייל [email protected] בכדי להתייעץ בכל הנוגע להתקנת מעקה בביתכם, לצפייה בעבודות לחץ : מעקות, מעקות מעוצבים, מעקות תקניים, קטלוג מעקות

רבים מתושבי אזור הצפון והגליל,ממטולה צפת טבריה עפולה מעלות – תרשיחא נצרת עכו נהריה ועוד הרבה מהיישובים סביבם , מכירים היטב את השם הפסל בן ווילי, עוד משנות השמונים- בעיצוב תכשיטים מכסף ופסלוני כסף.

לאחר- מכן,משנת 1990- בעיצוב וייצור אמנות שימושית,כגון : שולחנות מעוצבים לסלון מזנונים משולבים ברזל פליז וזכוכית, כסאות ושולחנות אוכל ועוד ועוד יצירות רבות.

כן עסק הפסל בן ווילי ביצירת פסלי ברונזה , כאשר עיקר היצירה התמקדה בסדרת פסלים תחת הכותרת-"צפורי האהבה". יצירות אלו השתתפו בתערוכות היוקרתיות בארט אקספו בניו-יורק ובפאלם ביץ. על כל אלו ראה תמונות באתר של הפסל : www.benweily.co.il

כל שנות היצירה היוו בסיס והשראה לפסל בן ווילי לתחילת עצוב וייצור מעקות, כדוגמת אותו לקוח שרכש מהפסל מזנון משולב ברזל וזכוכית, וביקש ליצור מעקה אמנותי למדרגות בביתו שיהיה זהה למזנון. ראה תמונה.

יש, ומלקוחות הפסל בן ווילי ואף בנותיהן,שזוכרות ומזהות היום את סגנון המעקה עם עיצוב התכשיטים שרכשו בזמנו; ניתן לראות בגלריית הפסל עיצוב תוכן של מעקה הזהה לעגיל או סיכה או קולר מכסף שעוצבו מלפני 25 שנים.

סגנון המעקה – הטכניקה והעיצוב בתחילת שנות התשעים שיצר הפסל בן ווילי היוו דרך חדשה בענף לרבים אחרים.

מיקום הגלריה של הפסל בן ווילי שבאזור התעשייה קריית- ביאליק מאפשרים גישה נוחה ומהירה ליישובים באזור הצפון – לתת שרות אמין ומהיר, לדייק בזמנים לבצוע העבודה במדוייק בזמן שנקבע עם הלקוח.

לקוחות הפסל בן ווילי, וכן לקוחות פוטנציאליים אחרים ,יכולים ומוזמנים לפנות לפסל הן בקשר טלפוני 0505202723 או באימייל [email protected] בכדי להתייעץ בכל הנוגע להתקנת מעקה בביתם.

כמו-כן מוזמנים הלקוחות לבקר בגלריה ויתקבלו באדיבות עם הסבר בסבלנות רבה.

גם את ניסיונו הרב ביציקת פסלים מברונזה ובחומרים אחרים, ומתוך כך נסיונו הרב בעשיית תבניות לפסלים, מוכן הפסל בן ווילי לחלוק עם כל הרוצה בכך, בעיקר לאלו העוסקים בפסול-תחילת דרכם – גם הוותיקים שביניהם ,והיו גם כאלה שבאו לדרוש בעצתו, בעיקר בעשיית התבניות.

ניסיונו רב השנים בתחומים רבים משמשים לו – משנת 1990 – כהשראה לעיצוב המעקות.

כאמור, העיצוב והטכניקה של הפסל בן ווילי משך שנים רבות מהווים כיום השראה ובסיס לרבים מהמעקות הרואים היום. עם זאת בכל פעם שתגיעו לגלריית הפסל תמיד תגלו דגמים חדשים מיוחדים ומרהיבים ביופיים. הינכם מוזמנים בברכה.בגלריה תצוגה של מעקות ותערוכה קבועה מיצירות האומן .
תנתן תעודה על מקוריות העבודה בחתימת הפסל .
לתאום פגישה : 050-5202723 .
גלריה וסדנא, א.ת.ק. ביאליק רח` יוסף הלוי 34
פקס :04-8753978 טל :04-8770870

Beit hapasal ,Israel , moshav givat nili,
mobile:050-5202723
Ben Weily Gallery,Industrial Area ,K.bialik
st.yosef levy 34,
Tel:972-4-8770870,Fax:972-4-8753978
E-mail : [email protected]

לחץ על התמונה להגדלה
מעקות בצפון
מעקות בצפון
מעקות בצפון
מעקות בצפון
מעקות בצפון
עמוד ראשי
מעקות
סרטונים
מעקות מעוצבים
מעקות תקניים
קטלוג מעקות
שערים
מאחז יד סורגים
רהוט
שונות
פסלים
פסלים קלאסיים
קטלוג פסלים
יודאיקה
יקב האומן
יקב בוטיק
צור קשר
Contact Us
מעקות
מעקות בצפון
מעקות בחיפה
מעקות בחדרה
הצהרת נגישות

Created by ProSite Group
( Since : 1996 )